Kurzy anglického jazyka na naší škole

Lektorka Ema Thomspon nabízí kurzy anglického jazyka na ZŠ!

- Děti se naučí bez zábran komunikovat v cizím jazyce.

- Srozumitelnou a zábavnou formou si prohloubí znalosti gramatiky i slovní zásoby a díky řadě interaktivních cvičení si zlepší výslovnost a schopnost porozumět rodilým mluvčím.

- Praktické znalosti z kurzu využijí ve všech běžných životnich situacích.

- Kurzy probíhají jednou týdně 45min a začínají 1.října a končí 31.května.Věk studentů je 6-14let. K výuce jsou používány materiály z jazykových škol a studenti jsou rozděleny do skupin podle pokročilosti.

- Na konci školního roku obdrží certifikát.

Cena: 1690,-za celý školní rok (zahrnuje 30 vyučovacích hodin a materiály).

LEKTORKA: Jmenuji se Eva Thompson a vystudovala jsem ang. jazyk na University of Cambridge.15 let jsem žila ve Velké Británii a nyní vyučuji ang.jazyk na jazyk.školách a pořádám kurzy pro děti i dospělé.

KONTAKT: Eva Thompson Tel.:731 742 832

evathompson@seznam.cz

Přihlášky zde