Karneval

Nedělní slunečné odpoledne 18.3. patřilo již tradičně dětem a rodičům, kteří se přišli pobavit na dětský karneval. Pro žáky byly připraveny zajímavé hry, při kterých se zpívalo, tančilo a soutěžilo.Veškerou zábavu měl na starosti klaun z agentury Vendulka, který děti doprovázel po celou dobu. Program byl zpestřen vystoupením mažoretek z Těšan, mezi nimiž měly své zastoupení i žákyně z naší školy. Rej masek vyvrcholil vylosováním nejpovedenějších převleků a vítězové byli odměněni hodnotnými cenami a sladkostmi. Vše bylo zakončeno velkou tombolou, kde určitě každý získal některou z lákavých cen. Děkujeme za veškeré příspěvky do tomboly a doufáme, že příští rok se sejdeme opět v tak hojném počtu!