Kadetky zavítaly na Slovensko

Druhý turnaj Moravskoslezské ligy kadetek, který se konal na 1. máje, pořádala slovenská Trnava. Oproti prvnímu turnaji se tohoto zúčastnily pouze tři kluby. Ale díky tomu se nemuselo tlačit na čas.

     Do prvního zápasu jsme nastoupili proti domácí Trnavě Panthers. Od začátku to byl velmi vyrovnaný zápas, ale pomalu a jistě jsme se soupeřovi vzdalovaly svým úžasným výkonem. Všechno nám pěkně sedlo a vítězství 8 : 0 bylo naše!
     Následně jsme nastoupily proti Blansku. Po 1. směně byl stav 4 : 4. Soupeř přidával každou směnu body, ale my jsme už neměly dostatek energie s Olympií držet krok. Konečný stav druhého zápasu byl 9 : 5 ve prospěch Blanska. Vzhedem k tomu, že více týmů nebylo, nezbývalo nám než doufat v překvapení, že Trnava porazí Blansko. Zázrak se nekonal a poslední třetí zápas skončil 10 : 2 pro Olympii. Náš první výjezd do zahraničí, byl úspěšný.

     Konečné pořadí 2. turnaje Moravskoslezské ligy kadetek:
     Úterý 1.5.2018, Trnava

     1. Olympia Blansko
     2. SK Sever Brno
     3. Trnava Panthers

Zúčastněné šitbořické straky: Míša Lengálová, Sára Němečková, Zdeňka Přibylová, Jitka Kurdiovská.

Fotogalerie

Výsledky 2. kola soutěže

Převzato z: https://www.sk-sever-brno.org/view.php?cisloclanku=2018050201