Kadetky, žáci a coachballisté v akci na 3. kolech softballových soutěží

Minulý víkend reprezentovali žáci naši obec a školu na 3 turnajích naráz. Coachballisté vyrazili do Brna, kde skončili na krásném druhém místě na domácím turnaji. V celostátní soutěži jsou tak na průběžném druhém místě. Akce se zúčastnili Dan Mottl, Jáchym Franěk, Dominik Bajcsi, Sam Němeček, Ema Vozdecká a Daniela Shymon.

Kadetky zavítaly do Prahy, kde se jim podařilo 2 zápasy vyhrát a 2 prohrát. Jejich výkony postupně rostou. 3. kola 2. ligy se zúčastnily Jitka Kurdiovská, Zdeňka Přibylová a Sára Němečková.

Žáci v rámci 2. ligy zavítali do Havlíčkova Brodu. Program velmi ovlivnilo počasí. Turnaj musel být kvůli dešti zkrácen. I tak žáci dosáhli na 1. výhru v této celostátní soutěži. Akce se zúčastnili Petr Novotný, Vojta Zouhar a Tom Matýšek.

Více informací na stránkách šitbořických strak ZDE

Tomáš Mottl