Informace o vzdělávání na ZŠ od 4.1. do 10.1.

Informace o vzdělávání na ZŠ od 4.1. 2021 zatím do 10.1.2021

1. a 2. ročník

Žáci se budou vzdělávat prezenčně, ústa mají zakrytá rouškou po celou dobu pobytu ve škole, kromě konzumace jídla a pití, s sebou je doporučeno nosit alespoň 2 roušky.

Vyučování bude probíhat nadále již zavedeným způsobem dle rozvrhu hodin, který měli doposud.

1. třída má sraz před školou v 7.50 hod, končí v 11.30 hod každý den, potom odcházejí na oběd.

2. třída má sraz za školou v 8.00 hod a končí v 11.40 hod.každý den, potom odcházejí na oběd.

HV není, TV omezeně, bez cvičení.

3. až 9. ročník

Žáci se budou vzdělávat distančně, dle on-line rozvrhu a zadáváním úkolů přes EŽK.

Podrobné informace o rozvhu hodin dostanou žáci od svých třídních učitelů do EŽK.

Pokud někdo potřebuje ze školy zapůjčit tablet k on-line výuce, může požádat přes svého třídního učitele zprávou také na EŽK.

Školní družina

Pro žáky 1. a 2. ročníku bude probíhat standartně, jak jsou zvyklí, včetně provozu ranní družiny,

budou zajištěny homogenní skupiny dětí.

I zde platí povinnost nošení roušek po celou dobu pobytu v družině.

Školní jídelna

Obědy budou zajištěny pro žáky 1.a 2. ročníku, od 4.1. jsou všichni přihlášeni ke stravování.

Žáci 3. až 9. ročníku mohou odebírat obědy do jídlonosičů, přihlásit se je možné do neděle 3.1. 2021 do 14.00 hod na mail:

obedy.zssitborice@seznam.cz