Hasiči ve škole

Hasiči ve škole

Byli u nás v posledním měsíci třikrát. Dvakrát nám dojeli pomoci - likvidovali vosy a včely. Dnes 16. června přišli ale odměňovat. Přišli slavnostně vyhlásit vítěze tradiční soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Zúčastňujeme se jí každým rokem. Letošní šikulky ve výtvarné i literárním oboru uvidíte na fotografiích. Za zmínku, uznání a ocenění stojí výkon Katky Drabálkové, žačky šestého ročníku. Její práce zaujala porotu natolik, že je osobně pozvána na celostátní přehlídku. Ta se koná v sobotu 18. června v Přibyslavi. Blahopřejeme a přejeme další literární úspěchy. Na fotografiích jsou i nedávno velmi úspěšní softbalisté z MČR.

Za nás děkujeme hasičům za spolupráci při akcích školy. Vždyť děti společně učíme zodpovědnému chování a prevenci před zbytečným neštěstím.

Fotogalerie

Dana Relichová