Halová kopaná - okrsek

Okrskové kolo v halové kopané

Velké Pavlovice, čtvrtek 18.11.2010

 

V rámci postupového turnaje v halové kopané jsme se v naší skupině utkali s gymnáziem a ZŠ Velké Pavlovice a ZŠ Klobouky. Na první pohled byla evidentní výšková, váhová a věková převaha našich soupeřů. Tyto (počtem žáků) větší školy mají také daleko větší výběr z kvalitních hráčů, když si mohou dovolit postavit svůj tým ze samých deváťáků. My jsme měli dva. Naši hráči předvedli srdnatý výkon, ale agresivitě a tvrdosti našich soupeřů se vyrovnat nemohli. Prohráli všechny tři zápasy a nepostoupili. Je to také varovný signál pro budoucí fotbal v obci, protože poslední fotbalisté jsou v sedmé třídě a jinak nemáme žádné mladší hráče, kteří by se tomuto sportu věnovali, takže ani do budoucna nemůžeme čekat nějaké zvláštní výsledky.

 

Tomáš Mottl