Fotografická soutěž

Fotosoutěž žáků

V druhém pololetí měli žáci možnost se realizovat v celoškolních projektech „Žijeme na planetě Zemi“ a „Čtyři živly“.

V rámci projektu „Čtyři živly“ každoročně vyhlašujeme fotografickou soutěž. Letošní rok 2014 byl OSN vyhlášen za Mezinárodní rok rodinných farem, a proto jsme zvolily téma fotografické soutěže „Země živitelka“. Naši žáci se tak každým rokem zdokonalují a stále více přibývá mladých a nadějných talentů, kteří se do soutěže zapojí a nafotí nádherné momentky. Vybrat však ty nejkrásnější, nejoriginálnější fotografie nebyl úkol vůbec lehký. Celkem z více než 200 fotografií jsme vyhodnotili 15 nejlepších. Tyto i další povedené fotografie nejen z našeho blízkého okolí nafocené očima našich šikovných dětí budete moci spatřit i v prostorách naší školy. Všem zúčastněným děkujeme a přejeme mnoho radostných chvil při focení.

Lucie Kačurová