Florbalový turnaj ZŠ 2013/2014 - starší žáci

Florbalový turnaj ZŠ

Čtvrtek, 12.12 2013, Velké Pavlovice

Okrskové kolo – starší žáci

O týden později než hráli naši mladší žáci jsme opět zavítali do Velkých Pavlovic, abychom se zde poprali o dvě postupová místa do kola okresního v kategorii starší žáci. Účastnili se stejné školy jako minulý týden: ZŠ Velké Pavlovice, Gymnázium V. Pavlovice, Kobylí, Velké Bílovice a Nikolčice byly nahrazeny ZŠ Zaječí.

Nakonec jsme měli lepší úspěšnost než v minulém týdnu a dokázali jsme porazit domácí ZŠ Velké Pavlovice a Zaječí. Ostatní zápasy byly velmi těsné, často jsme vedení a výhru ztratili až v posledních sekundách zápasu. Naše produktivita byla slabší. Na dvě postupová místa to sice nestačilo, ale naši žáci předvedli výborné výkony. Často soupeři nepůjčovali dlouhé vteřiny míček a hráli nejflorbalověji.

 

Tým: Pavel Tesař, Pavel Halas, Štěpán Rozsíval, Jan Slivoň, Martin Drabálek, Radim Viktorin, Jiří Daniel

 

Tomáš Mottl