Florbalový turnaj ZŠ 2013/2014 - mladší žáci okrsek

Florbalový turnaj ZŠ

Čtvrtek, 5.12 2013, Velké Pavlovice

Okrskové kolo - mladší žáci

Nový ročník florbalového turnaje ZŠ je již v plném proudu. Zmizel název hlavního sponzora Orion, ale jinak je vše při starém. V okrskovém kole mladších žáků ve Velkých Pavlovicích jsme se o dvě postupová místa utkali s Nikolčicemi, Kobylím, Velkými Bílovicemi, Gymnáziem Velké Pavlovice a ZŠ Velké Pavlovice.

Naši hráči předvedli povedenou hru, ale chyběla jim větší produktivita v zakončení. Často jsme své soupeře herně přehrávali, ale, když nedáte góly, nemůžete uspět. Podařilo se nám porazit pouze ZŠ Kobylí a dál jsme nepostoupili. Příští týden 12.12. se o lepší výsledek pokusí starší žáci a pak budou na řadě naše dívky.

 

Tým: Jiří Daniel, Lukáš Tihlařík, Lukáš Pokorný, Pavel Bureš, Jan Kurdiovský, David Nevídal a Jan Valíček.

Tomáš Mottl