Florbalistky po letech opět na MČR!

Kvalifikace o republikové finále ve florbalu ZŠ

středa, 4.3. 2020, Brno

Tak jsme po osmi letech opět na MČR s naší malou školičkou. Mezi nejlepšími florbalovými týmy v rámci základních škol.

Kvalifikace o republikové finále se konalo v Brně ve Sport-pointu v MČ Ponava.

V prvním zápase jsme se jako vítěz Jihomoravského kraje utkali s vítězem kraje Pardubického - ZŠ Choceň. Holky byly od začátku lepší ve všech ohledech a postupně navyšovaly skóre až na konečných 6:0. Rázně jsme tedy vykročili směrem k účasti na MČR.

Posledním cílem bylo porazit vítěze kraje Vysočina - ZŠ Seifertova Jihlava. I tady byl jasně vidět výkonnostní a herní rozdíl mezi týmy. Naše děvčata skoro všechna hrají již roky za florbalový oddíl Fbc Aligators. Jihlava neměla šanci. Vítězíme 5:0 a za měsíc nás čeká v Hostinném MČR pro nejlepší týmy!

Opět zde musím poděkovat trenérům "Aligátorů" za perfektní práci a největší dík patří samozřejmě holkám za velmi dobrý výkon a bojové nasazení.

Fotogalerie

Tomáš Mottl