Dívky ZŠ Šitbořice vyhrály okres ve florbalu a čeká je krajské kolo!

Okresní kolo ve florbalu dívek ZŠ

Kategorie III., Břeclav, 19.11.2019

V lednu 2018 jsme naposledy účinkovali na florbalové mapě mezi ZŠ. Ten den jsme úspěšně reprezentovali naši školu na krajském finále dívek 1. stupně. Zde jsme nakonec skončili na 3. místě na turnaji v Brně.

Něco podobného, ale v kategorii starších dívek, se nám může podařit již příští týden na krajském finále v Pohořelicích. Včera jsme totiž bez problémů vyhráli kolo okresní, když jsme nad jediným soupeřem z Kobylí jasně zvítězili 10:0 v Břeclavi. V týmu hrají všechny hráčky za klub FBC Aligators, postup do kraje tak byl samozřejmostí.

Do krajského kola kde se již hraje systémem 5+1 budeme muset vzít i některé méně zkušené hráčky a uvidíme jak vše dopadne.

Tomáš Mottl

Fotogalerie