Deváťáci zvítězili v soutěži U6!

Dne 8. 2. 2017 jsme měli s žáky Petrou Fraňkovou, Jitkou Kurdiovskou, Danou Ryšavou, Petrem Kaňou, Janem Kurdiovským a Adamem Drabálkem skvělou příležitost zúčastnit se natáčení soutěžního pořadu České televize „U6 – úžasný svět vědy“. Tato soutěž je zaměřena na přírodní vědy a jejich využití v reálném životě. Cílem soutěže je naznačit dětem jak funguje svět kolem nás. Celé natáčení probíhalo ve VIDA centru v Brně, což je jedno ze 7 science center v České republice. Tento den byl pro všechny náročný, ale plný nových zážitků a zkušeností. Domů nás po šťastném ukončení soutěže a najití všech cen odvezla přímo Česká televize. Děkujeme všem, kteří svým spolužákům drželi pěstičky. Soutěž v televizi by měla být k vidění dne 19. 3.ve 12h na Čt Déčku.               

Lucie Kačurová

Odkaz na celý pořad - díl 22.