Den s Kociánkou

Dne 11.května  jsme na naší škole očekávali příjezd klientů z brněnské Kociánky. Připravili jsme aktivní dopoledne spojené se sportovní a vzdělávací stezkou. Každého klienta si převzali a měli po celou dobu na starost žáci 2. stupně. První setkání bylo nesmělé, ale i bouřlivé, protože se znali naši žáci s klienty už z minulého roku. Po absolvování stezky jsme přešli do sokolovny, kde jsme si vyslechli vystoupení pěveckého sboru a zhlédli za velkého potlesku některá vystoupení z Dne matek. Do programu se zařadili všichni zúčastnění i s klienty, kteří s radostí přivítali závěrečnou diskotéku, během které si klienti mohli i opékat špekáčky a živě diskutovat s našimi žáky.

Pro naše žáky bylo toto setkání podnětné a k zamyšlení. Věříme, že společnou akci zopakujeme, protože taková setkání jsou důležitá k prohlubování a upevňování mezilidských vztahů.

 

Fotogalerie

 

Helena Sigmundová