Den s Kociánkou

Den s Kociánkou

 

Dne 26.května  jsme na naší škole očekávali příjezd klientů z brněnské Kociánky. Připravili jsme aktivní dopoledne spojené s jízdou na koních, sportovní a vzdělávací stezkou. Tento program jsme museli z důvodu deštivého počasí zrušit. Ovšem dobrá nálada a úsměv na rtech nám zůstal. Každého klienta si převzali a měli po celou dobu na starost žáci 2. stupně. Společně jsme přešli do sokolovny, kde jsme si vyslechli hudební vystoupení pěveckého sboru. Do programu se zařadili všichni zúčastnění i s klienty, kteří s radostí přivítali závěrečnou diskotéku.

Pro naše žáky bylo toto setkání podnětné a k zamyšlení. Věříme, že společnou akci zopakujeme a zrealizujeme připravený program. Taková setkání jsou důležitá k prohlubování mezilidských vztahů.

 

Fotogalerie

Helena Sigmundová