Další úspěšná atletická akce našich žáků

Běh nikolčickými stráněmi, pátek, 6.10.2023

Běh nikolčickými stráněmi je tradiční závod na začátku podzimu. Letos jsme se s velkou skupinou žáků vypravili do Nikolčic změřit síly v běhu s dalšími školami.

Z velké skupiny závodníků se nejvíce dařilo těmto:

V kategorii 1. tříd zvítězila Evelýna Fraňková. V další kategorii 2. + 3. tříd se podařilo zvítězit Tomáši Drábkovi.

Artiom Vornicean a Kateřina Matýšková ovládli kategorii 4. a 5. tříd. A aby úspěchů nebylo málo, třetími místy ještě zabodovali Jindřich Cagášek a Anna Ludíková.

Mezi šesťáky a sedmáky obsadil 2. místo Jeremiáš Konečný.

Mezi nejstaršími zazářili vítězstvím Šimon Daniel a druhým místem Adéla Cagášková. Celkově tedy devět umístění na stupních vítězů!

Jako škola součtem umístění jsme skončili těsně druzí!

Velmi dobrých úspěchů dosáhli další zúčastnění závodníci z naší školy: Matěj Kubalík, Nikola Hanáková, František Partyka, Klára Kleinová, Karolína Kunovská, Jakub Navrátil, Michaela Urbánková, Matyáš Kuda, Dominik Viktorin, Vojta Kačur, Alex Matýšek, Hynek Halas, Viky Mottlová, Simona Konečná, Aneta Nevídalová, Klára Chovancová, Sam Němeček, Dan Mottl a David Suk.

Děkuji všem žákům za parádní reprezentaci naší školy!

T.M.