Další softballový víkend za námi - žáci mají slušnou formu!

Kadetky se v nejvyšší soutěži představily na domácím turnaji v Brně a skončily na pátém místě. Ze Šitbořic reprezentovaly SK Sever Brno Míša Lengálová a Daniela Shymon.

Kadeti zavítali na nejvyšší soutěž do Kunovic. Soutěž je velmi kvalitní. I přes některé těsné výsledky počítáme čtvrté místo. Za nás Sever reprezentovali Vít Urbánek, Jonáš Rozsíval, Tom Matýšek, Vojta Zouhar, Michal Hájek a Dan Holub.

Nejlépe si vedli žáci na přípravném, ale velmi kvalitně obsazeném turnaji v Havl. Brodě. Zde se jim podařil husarský kousek, když porazili v souboji o třetí místo přední pražský celek Joudrs a obsadili tedy třetí místo ze šesti účastníků. Naši školu zde reprezentovali Dominik Bajcsi, Šimon Daniel, Jáchym Franěk a Sam Němeček.

Více info ZDE

Hned příští víkend budou v akci naše žákyně, junioři a žáci. Držte palce!

Tomáš Mottl