Běh nikolčickými stráněmi

Běh nikolčickými stráněmi

Pátek, 9.10. 2015, Nikolčice

Tradiční závody v běhu nikolčickými uličkami kopcovitým terénem se uskutečnily v pátek 9. 10. za přítomnosti závodníků z několika základních škol. Akce je určena pro žáky všech ročníků základních škol. Také ta naše vyslala do těchto závodů své zástupce a těm se jako obvykle nevedlo vůbec špatně. Posuďte sami!

Zvítězit se podařilo prvňáčkovi Vítu Lengálovi, druzí ve svých kategoriích skončili Filip Vaculín (4. třída) a Jiří Daniel (9. třída). Na bronzové stupínky dosáhli Šimon Daniel (1. třída), Daniela Stejskalová (5. třída) a Ludmila Halasová (7. třída).

Ani ostatní závodníci se ve slušné konkurenci neztratili. Děkujeme tedy také Lauře Lengálové, Nele Vozdecké, Matěji Studýnkovi, Patriku Hochmanovi, Natálii Zouharové, Soňi Přibylové, Dominiku Šabatovi, Terezii Danielové, Sáře Němečkové, Michalu Vykydalovi, Lukáši Pokornému, Kateřině Vokálové a Sabině Vaculínové za jejich úsilí při závodech!

Fotogalerie

Tomáš Mottl