Běh nikolčickými stráněmi 2018 - 3. místo!

Také letos jsme vyrazili s početnou skupinou našich žáků od 1. až do 9. třídy do Nikolčic na tradiční závody v běhu.

Do každé kategorie jsme nominovali dva neúspěšnější závodníky z nedávných školních závodů – Svatováclavský běh.

Mezi nejmladšími žáky se nejvíce dařilo Vojtovi Kačurovi (2. místo), Anetě Nevídalové (3.) a Hynku Halasovi (2.).

V dalších kategoriích dokázaly zvítězit Soňa Přibylová a Natálie Zouharová. Druhý byl Patrik Rusňák a třetí skončil Lukáš Lejska.

Na krásná 4. místa dosáhli Lea Fraňková, Matěj Kameník, Tereza Nevídalová, Dominik Šabata a Daniela Stejskalová.

Děkujeme také ostatním žákům kteří rovněž podali krásné výkony!

Jako škola jsme součtem nejlepších umístění našich závodníků skončili na třetím místě. První tři školy byly velmi vyrovnané.