2. turnaj školní beeballové ligy - vítězství!

2. kolo školní beeballové ligy

Sobota, 20.2. 2016, Šlapanice u Brna

Na druhý turnaj školní beebalové ligy jsme tentokráte vyrazili do Šlapanic. Dnes se neúčastnilo družstvo s Bílovic nad Svitavou, takže jsme hráli ve třech týmech.

V prvním zápase porazilo Brno domácí Šlapanice, takže jsme věděli, že náš první soupeř - ZŠ Elišky Přemyslovny Brno bude těžké sousto. V zápase jsme ale hráli velmi slušně v obraně, zahráli pěkné auty na jedničce i na dvojce. Pálka byla taky mnohem lepší než minule. Zápas byl velmi dramatický, skóre se přelévalo na obě strany. Nakonec se nám podařilo udržet vedení a zvítězili jsme o jediný bod 14:13.

V druhém zápase s domácími Šlapanicemi jsme byli od začátku lepší, vypracovali jsme si velmi slibný náskok až 9 bodů. Obrana hrála ještě lépe než v předchozím zápase, pálka tedy mohla být lepší. Konečný výsledek 16:13 nám zaručil celkové 1. místo na turnaji!

Zúčastnění hráči: Soňa Přibylová, Alžběta Rozsívalová, Šimon Urbánek, Klára Tihlaříková, Radim Pokorný, Vojta Zouhar a Michal Hájek.

Za pomoc děkuji druhému trenérovi Honzovi Kurdiovskému a rodičům, kteří vezli hráče na turnaj!

Celkové výsledky

Tabulka po 2. kole

Fotogalerie

Tomáš Mottl