2. kolo Školní beeballové ligy

Neděle, 26.3., Šlapanice

2. turnaj školní ligy pro nejmenší se konal v tradičním složení. Nezúčastnily se Bílovice, museli jsme tedy sestavit tým i my. Na prvním turnaji jsme pouze doplňovali ZŠ Šlapanice.

V prvním turnaji dne se potkaly týmy ZŠ EP Brno a domácí ZŠ Šlapanice. Výkonnostní rozdíl byl v tomto utkání patrný. Brno smetlo domácí a zúročilo roky tréninku a zkušenosti svých hráčů.

V druhém utkání jsme změřili své síly právě s Brnem. Utkání bylo mnohem vyrovnanější než to předchozí, nicméně rozdíl byl zejména v pálce. Brněnští pálili převážně do zadního pole. Konečným výsledkem byla přijatelná prohra 8:14.

V zápase o druhé místo s domácími Šlapanicemi jsme od začátku tahali za delší konec provazu. Navyšovali jsme náskok od první směny a konečný výsledek 16:6 v náš prospěch byl stvrzením celkového druhého místa.

Zúčastnění hráči: Šimon Urbánek, Dominik Šabata, Stela Němečková, Michaela Nečasová, Soňa Přibylová, Bety Rozsívalová a Daniel Mottl.

Výsledky 2. kola školní ligy

Celková tabulka soutěže