1. kola školních softballových soutěží již 20.10.!

1. kolo školních soutěží se uskuteční v sobotu 20.10. v Brně na hřišti SK Sever Brno v areálu Pod Plachtami v N. Lískovci.

Na pořadu bude nejprve klání mezi školami z Brna a Šlapanic v beeballu. Náš tým se neúčastní.

Poté přijdou na řadu teeballisté (3. - 5. třída) a následně softballisté (6. - 9. třída). Těchto dvou kategorií se naše škola samozřejmě účastní. V softballe obhajujeme loňský titul a v teeballu se soutěž loni nehrála.

V softballu odešly některé výrazné opory takže uvidíme po turnaji co od soutěže očekávat. Základní kostru školního teeballového týmu pak tvoří čtvrťáci, kteří byli v tomto roce součástí nejlepšího softballového týmu na Moravě - tedy SK Sever Brno. Zde bychom chtěli útočit na metu nejvyšší!

Náš zhruba dvacetičlenný tým se na turnaj vypraví v sobotu ráno.

Držte palce!

 

TeeBall

Hrací doba 30 minut + dohrávka

1. – 11:15 – ZŠ Šlapanice : ZŠ Elišky Přemyslovny

2. – 11:55 – ZŠ Šitbořice : ZŠ Šlapanice

3. – 12:35 – ZŠ Elišky Přemyslovny : ZŠ Šitbořice

 

Softball

Hrací doba 45 minut + dohrávka

1. – 13:30 – ZŠ Šlapanice : ZŠ Elišky Přemyslovny

2. – 14:25 – ZŠ Šitbořice : ZŠ Šlapanice

3. – 15:20 – ZŠ Elišky Přemyslovny : ZŠ Šitbořice

T.M.