3. místo v okresním kole Mcdonald's cupu

Po vítězství v okrskovém kole postoupili naši žáci do okresního finále fotbalového turnaje do Břeclavi, kam je přijeli podpořit i spolužáci. Okresního kola se účastnilo celkem 6 vítězných týmů z okrskových kol, a sice ZŠ Valtice, ZŠ Břeclav Slovácká, ZŠ Kobylí, ZŠ Mikulov Valtická, ZŠ Lanžhot a ZŠ Šitbořice. Naši hoši sehráli čtyři kvalitní utkání a díky jejich nasazení obsadili 3. místo v okrese.
 
Opět  nás reprezentovali žáci 2. a 3. ročníku: Cagášek Jindřich, Viktorin Dominik, Kutěj Robert, Chovanec Jiří, Podlucký Adam, Bednařík Filip, Lengál Dominik, Kameník Šimon, Urbánek Lukáš, Hanák Lumír.
 
Děkujeme našim žákům za výbornou  reprezentaci školy i obce a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich další fotbalové kariéře.

Děkuji fotbalovým trenérům dětí za jejich trenérskou práci a spolupráci.

Fotogalerie