Úspěch na McDonalds cupu

Úspěch na McDonalds cupu

Naši žáci zažili úspěch na fotbalovém turnaji McDonalds cup a postoupili do okresního finále.

Žáci vybraní trenéry fotbalového kroužku v Šitbořicích se zúčastnili fotbalového turnaje v Hustopečích.

V kategorii 1. – 3. ročník reprezentovali naši školu a obec Cagášek Jindřich, Viktorin Dominik, Kutěj Robert, Chovanec Jiří, Podlucký Adam, Bednařík Filip, Lengál Dominik, Kameník Šimon, Urbánek Lukáš, Hanák Lumír. V kategorii 4. – 5. třída nás reprezentovali Urban David, Kameník Matyáš, Kudyn Jiří, Kačur Vojtěch, Matýšek Alexandr, Podlucký Ondřej, Hanák Jiří, Kunovský Jiří, Doležal Vítek, Šabata Matěj a Urbanová Nicole.

Žákům  mladší kategorie se podařilo vyhrát ve všech zápasech a díky svým výkonům postoupili do okresního finále v Břeclavi. Ve středu 4. května jim budeme jim držet pěsti a spolužáci jim pojedou i fandit. Přestože starší žáci bojovali ze všech sil, bohužel se jim nepodařilo  umístit se na postupové pozici.

Děkuji všem zúčastněným žákům za příkladnou reprezentaci školy a obce.

Fotogalerie