Velikonoční pracovní dílna

VELIKONOČNÍ PRACOVNÍ DÍLNA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

SPOJENÁ SE SBÍRKOU „POMOZTE DĚTEM“

Maminko nebo tatínku,

ve čtvrtek 21.března si spolu vyrobíme „velikonočního zajíčka.“

Protože je nás hodně, budeme vyrábět průběžně od 14.30 hod. do 16.30 hod. v jídelně a prosíme, udělejte si čas jen pro nás, se sourozenci si to užijem někdy příště!

Pokud si ani jeden z rodičů v tuto dobu nenajde čas, může ho zastoupit jiná dospělá osoba.

Během odpoledne 21.3.2024 bude probíhat také charitativní akce s názvem Peříčkový týden, kterou pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem a je součástí projektu České televize – žluté Kuře se záchranným kruhem.

Jak bude akce probíhat?

Paní učitelky ve žlutém tričku Vám budou nabízet peříčkovou brož, jejíž hodnota je minimálně 50 Kč, vyšší příspěvky jsou samozřejmě vítány!

Peníze jsou určeny na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku v celé České republice.

O výsledku sbírky budete informováni.             DĚKUJEME!