Den matek

Jako každou druhou květnovou neděli tak i tu letošní obohatil nádherný program žáků naší školy při společném vystoupení na DNI MATEK. Mohli jste shlédnout krásné country tanečky, které nacvičili žáci v družině. Prvňáčci rozhýbali naše těla při dalším nevšedním tanečním vystoupení pod vedením své třídní učitelky. Gymnastky předvedly své ladné poskoky a gymnastické prvky. A aby toho nebylo málo, tak deváťáci měli také malé taneční překvapení. Všem se to náramně povedlo a celé obrovské publikum tleskalo. Bohatý program byl doprovázen recitací básniček z tvorby žáků 5. třídy. A s posledním pěveckým zážitkem našeho sboru Colorata jsme všichni blažení a spokojení odcházeli domů s úsměvem na rtech. Děkujeme všem vystupujícím, účinkujícím žákům i učitelům.

Lucie Kačurová